Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anne Hathaway ponownie Kobietą-Kot? 0

Anne Hathaway była jedną z najjaśniejszych stron widowiska Mroczny Rycerz powstaje, które zostało wyreżyserowane przez Christophera Nolana. Laureatka Oscara wcieliła się wówczas w postać Seliny Kyle, znanej pod pseudonimem Kobieta-Kot.

fot. materiały prasowe

W niedawnym wywiadzie aktorka została zapytana o kino superbohaterskie i ewentualny powrót do roli ikonicznej postaci znanej z komiksów DC. Oto co miała do powiedzenia na ten temat.

Uwielbiam tę postać i bardzo dobrze się bawiłam grając ją. Nie jestem do końca pewna w jaki sposób miałoby się to udać, ponieważ Christopher Nolan zakończył ostatni rozdział swojej historii o Batmanie, a ja byłam jego częścią. Jednak kocham DC Universe i bardzo chętnie bym powtórzyła tę rolę.

Oczywiście ciężko uwierzyć, że Hathaway mogłaby powrócić w obecnym uniwersum DC, które jest tworzone przez Warner Bros. Pictures. Nie oznacza to jednak, że sama postać Kobiety-Kot zostanie pominięta. Została ona, więc zapytana o to czy nie czułaby się zazdrosna, gdyby inna aktorka zagrała tę bohaterkę.

Jest to ten rodzaj terytorium, który akceptujesz i odbierasz poprzedniej Kobiecie-Kot. Otrzymałam wielką szczodrość w stosunku do mojej roli od Halle Berry i Michelle Pfeiffer. Postąpiłabym tak samo.

dodała na koniec Anne Hathaway

Jak widać Anne Hathaway ma do tego zdrowe podejście. Na pewno nie ma co liczyć na to, że pojawi się ona w DC Extended Universe, jednak jakiś spin-off osadzony w świecie stworzonym przez Chrisa Nolana? Dlaczego nie. A Wy co o tym sądzicie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…