Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Westworld - zaplanowano kilka sezonów nowego serialu HBO 0

Już w październiku wielka premiera długo wyczekiwanego serialu stacji HBO – Westworld. Materiały promocyjne zapowiadają naprawdę solidną produkcję, która może okazać się jedną z najlepszych jakie otrzymamy w tym roku.

fot. materiały prasowe

Jak się okazuje, twórcy Westworld są pewni swojego sukcesu i zaplanowali historię na kilka sezonów wprzód. W wywiadzie udzielonemu magazynowi Entertainment Weekly, na ten temat wypowiedział się James Marsden, jedna z gwiazd serialu.

Tu nie chodziło o to, żeby nakręcić dziesięć odcinków. Chcieliśmy, aby wszystko było zaplanowane na pięć czy sześć lat do przodu. Wszystko musiało być już gotowe na zaś. Chcieliśmy wiedzieć, że kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek, to będzie to nasz finał. Właśnie tak działają Jonathan Nolan oraz J.J. Abrams. Upewniają się, że wszystko jest gotowe jeszcze przed rozpoczęciem.

powiedział aktor

Z pewnością takie słowa mogą napawać optymizmem fanów czekających na tę produkcję. Teraz musimy wierzyć, że serial naprawdę będzie tak dobry, jak się zapowiada.

Dwóch gości nowoczesnego parku rozrywki w poszukiwaniu przygody udaje się na Dziki Zachód. Park Westworld jest zaludniony przez roboty mające imitować życie w czasach rzymskich, dzikiego zachodu bądź średniowiecza. Kiedy awarii ulega główny komputer zarządzający parkiem, bohaterowie muszą obronić się przed atakiem zamieszkujących go robotów.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…