Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czarne lustro - opisy poszczególnych odcinków 3. sezonu! 3

Mamy nie lada gratkę dla fanów znakomitego serialu, Czarne lustro. Entertaiment Weekly zaprezentował opisy wszystkich odcinków nowego sezonu, który zadebiutuje na platformie Netflix. Poniżej znajdziecie wszystkie zarysy fabuły poszczególnych epizodów.

fot. materiały prasowe

Nosedive

Niepewnej siebie pracownicy biura (w tej roli Bryce Dallas Howard) przyszło żyć w świecie, w którym człowiek oceniany jest przez najmniejsze międzyludzkie interakcje. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się wreszcie podnieść swoją ocenę, dzięki koleżance należącej do społecznej elity (Alice Eve).

San Junipero

Jest to odcinek Czarnego lustra, który rozgrywa się w przeszłości, a dokładniej pisząc w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Głównymi bohaterkami odcinka są dwie dziewczyny (Mackenzie Davis oraz Gugu Mbatha-Raw), które przyjeżdżają do nadmorskiego kurortu pełnego słońca, surferów i seksu.

Shut Up and Dance

Odcinek umiejscowiony we współczesności i opisywany jako mroczny thriller, który został pozbawiony elementów sci-fi. 19-latek (Alex Lawther) wpada w internetową zasadzkę, przez którą musi współpracować z podejrzanym typkiem (Jerome Flynn), aby pokonać podejrzanego oprawcę, który ma ich w garści.

Men Against Fire

Jest to wojenna historia osadzona w post-apokaliptycznej przyszłości. Początkujący żołnierz (Malachi Kirby) zostaje wysłany na misje, w której wojsko musi bronić ludzi przed mutantami. Jedyną nadzieją ludzkości może być zaawansowana technologia. Sam odcinek został porównany przez twórców do The Walking Dead.

Playtest

Dziennikarz (Wyatt Russell) zajmujący się grami wideo odwiedza Wielką Brytanię, gdzie poznaje piękną kobietę (Hannah John-Kamen). Testuje tam nową technologię gier wideo, która okazuje się być niezwykle wyrafinowaną. Odcinek został wyreżyserowany przez twórcę 10 Cloverfield LaneDana Trachtenberga. Twórcy uważają, że jest to ich Martwe zło 2. Z tego epizodu pochodzi też zdjęcie główne.

Hated in the Nation

Pierwszy odcinek trwający 90 minut, który jest inspirowany takimi produkcjami jak The Killing i Borgen. Policyjny detektyw (Kelly McDonald) i jego geekowaty, młody współpracownik próbują rozwikłać serię brutalnych morderstw. Wszystko jest powiązane z mediami społecznościowymi.

Premiera pierwszego odcinka 16 grudnia.

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MJ_MARTINO 2016-09-11

Czyli nie będzie wydania jednego dla wszystkich odcinków ?
Black Mirror to świetna seria dobrze że jest kontynuowana :)

Proszę czekać…