Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Znamy najnowszego wroga Wolverine'a! 0

Po blisko dwóch dekadach grania Wolverine’a Hugh Jackman po raz ostatni wcieli się w najbardziej kasowego X-Mena w solowej produkcji o regenerującym się superbohaterze. Reżyser widowiska, Bryan Singer, ujawnił, kto będzie finalnym przeciwnikiem aktora.

Wolverine 3 to obecnie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów na podstawie komiksu. Twórcy mówią na razie mało o swojej produkcji, trzymając fanów w napięciu i niepewności. Wiadomo jedynie, że w filmie pojawi się Profesor X oraz X-23, a zarys fabuły bazował będzie na komiksie Old Man Logan. Do tych informacji dopisać można niedawno ujawnioną postać głównego złoczyńcy produkcji – Mistera Sinistera.

Okazuje się, że scena po napisach X-Men: Apocalypse nie dotyczyła kolejnego zbiorowego widowiska o Mutanta, tylko solowej produkcji o Wolverinie. Sekwencja ukazywała człowieka, który przemierza teren Weapon X, przewożąc teczki Essex Corp. Na oficjalnej stronie filmu X-Men: Apocalypse Bryan Singer potwierdził, że motyw ten dotyczył Mistera Sinistera, a jego występ podziwiać będziemy mogli w nadchodzącej produkcji o Wolverinie.

Mister Sinister aka Nathaniel Essex zyskał swoją moc dzięki eksperymentom na innych Mutantach. Co ciekawe, w komiksach sam Apocalypse przyczynił się do przeobrażenia Essexa w Sinistera, i choć nie zostało to powiedziane w ostatniej produkcji o X-Menach, to możliwe, że w Wolverine 3 luka ta zostanie dopełniona. Możliwe również, że Richard E. Grant, który dotąd w filmie miał wcielić się w postać szalonego naukowca w rzeczywistości będzie właśnie Misterem Sinisterem.

Wolverine 3 podbije polskie kina 3 marca 2017 roku i będzie kolejnym filmem wchodzącym w skład uniwersum X-Menów.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…