KONKURS: American Horror Story [wyniki]

Już w czwartek 15 września wielka premiera nowego sezonu serialu American Horror Story. Produkcja cieszy się w naszym kraju wielką popularnością, dlatego też – wraz z telewizją FOX – mamy dla Was wspaniały konkurs.

Do rozdania mamy trzy zestawy nagród:
- kompletny sezon 1. American Horror Story na płytach DVD + fanowska figurka POP nr. 242
- kompletny sezon 2. American Horror Story na płytach DVD + fanowska figurka POP nr. 242
- 1. i 2. sezon American Horror Story na płytach DVD

KONKURS POTRWA DWA TYGODNIE. Zwycięzców poznamy 26 września. Na razie jednak warto zapoznać się ze szczegółami zadania konkursowego. Te znajdziecie poniżej.

ZADANIE KONKURSOWE

Mamy dla Was dwa zadania. Wystarczy wypełnić tylko jedno z nich. Tak, więc to Wy macie wybór i sami decydujecie, które zadanie jest dla Was ciekawsze.

1. Wyobraź sobie, że jesteś hollywoodzkim scenarzystą, który musi wymyślić nową historię, która zostanie zaprezentowana w American Horror Story. Do tej pory mieliśmy między innymi okazję zamieszkać w nawiedzonym domu, czarować z wiedźmami oraz stać się pacjentem zakładu psychiatrycznego. Liczymy na to, że pochwalisz się wielką wyobraźnią i zaprezentujesz nam niecodzienny pomysł na fabułę! Opis nie może mieć więcej niż 200 znaków.

2. Stwórz grafikę (może zostać ona zrobiona za pomocą programów graficznych, a może być to rysunek, jednym słowem – dowolność), która Twoim zdaniem idealnie oddaje klimat i nawiązuje do serialu American Horror Story. Tutaj także liczymy na jakieś oryginalne pomysły.

Zwycięzców wyłoni nasze redakcyjne jury, które wybierze najlepsze prace konkursowe. Poniżej galeria z nagrodami i regulamin konkursu.

KONKURS:

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu:

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl Tytuł maila: AMERICAN HORROR STORY

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na zadanie konkursowe,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- adres wysyłkowy

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 25.09.2016, godzina 23.59.
5. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 3 dni od zamknięciu konkursu.

WYNIKI KONKRUSU

Mamy dla Was rozstrzygnięcie konkursu. Cieszył się on sporym zainteresowaniem. Niestety do rozdania mieliśmy tylko trzy zestawy nagród. Poziom był naprawdę bardzo wysoki. Nagrody zdobywają:

mosiatatysiak -

Joe, wraca z polowania po miesiącu nieobecności. Towarzyszy mu jednak coś, co nigdy nie powinno za nim podążyć, a postanowiło wczepić się w jego umysł, rozpoczynając falę bardzo dziwnych wydarzeń.

BloodyFace – za poniższą pracę graficzną:

sweet_mint – za poniższą pracę graficzną:

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)