Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe przygody rycerzy Nexo w Cartoon Network 0

W drugim sezonie Nexo Knights dzielni rycerze stają przed kolejnym wielkim wyzwaniem. Muszą odnaleźć magiczne księgi, nim zrobi to Jestro i jego armia. Premiera drugiego sezonu animowanego serialu Nexo Knights w poniedziałek 19 września na antenie Cartoon Network.

fot. materiały prasowe

Królestwo Knighton cały czas jest w niebezpieczeństwie. Drużyna walecznych rycerzy Nexo robi wszystko, by chronić terytorium i mieszkańców. Dzielny Clay, przywódca ekipy, razem z Aaronem, Lancem, Macy i Axlem wykorzystują swoje wyjątkowe umiejętności, by odpierać ataki potężnego Jestro, Księgi Potworów i ich okrutnej armii. W widowiskowych pojedynkach rycerze wykorzystują konie-roboty i  tarcze, które posiadają niezwykłe supermoce. Zawsze mogą też liczyć na pomoc czarownika Merloka.

W drugim sezonie Nexo Knighst rycerzy Nexo czeka kolejne trudne zadanie. Trzeba odnaleźć rozsiane po całym królestwie Knighton magiczne księgi i nie dopuścić, by wpadły w niepożądane ręce Jestro, który mógłby je wykorzystać do realizacji swoich niecnych planów. Okazuje się, że jeden z zaczarowanych egzemplarzy ukryty jest w Królewskiej Akademii. Aby niepostrzeżenie pilnować księgi, rycerze pojawią się tam w roli uczniów. Niestety, edukacja nie będzie szła łatwo, a Jestro szybo odkryje ich podstęp i naśle na szkołę armię swoich potworów. Zapowiada się wielki pojedynek.

*Premiera drugiego sezonu Nexo Knighst na antenie Cartoon Network w poniedziałek 19 września. Emisja nowych odcinków codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 18:45. *

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…