Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

7 minut po północy - polskie zwiastuny już dostępne 1

Reżyser wizjonerskiego Sierocińca i zapierającego dech w piersi Niemożliwego przedstawia opowieść o chłopcu, który szukając ratunku dla ukochanej mamy wkracza do świata, którego istnienia nawet nie podejrzewamy. Ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa p.t. 7 minut po północy trafi na ekrany kin już 2 grudnia.

Na kanale Youtube Monolith Films pojawiły się dwa polskie zwiastuny zapowiadające ten tytuł. Wy możecie obejrzeć je poniżej.

Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Connor (Lewis MacDougall). Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka (Felicity Jones) przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Connor zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów (Liam Neeson), która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Connora w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na naj- trudniejsze pytania.

Źrodło: Monolith Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2016-09-12

Oh, dopiero w Grudniu? Cóż, będę czekał…

Proszę czekać…