Wakacje w TVN Siedem 0

Wakacyjna ramówka TVN Siedem startuje w lipcu. Stacja proponuje nowości, ale także powtórki wielu pozycji programowych.

Od 7 lipca w każdą sobotę około północy widzowie TVN Siedem będą mogli obejrzeć amerykański serial sensacyjny ?Prawo i bezprawie? („Law & Order: Trial by Jury”) ukazujący kulisy amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Przedstawia on drogę od popełnienia przestępstwa, poprzez postawienie winnych przed sądem, aż po wymierzenie sprawiedliwości, co nie zawsze, jak okazuje się, jest takie proste.

Kolejną nowością będzie drugi sezon serialu ?Sześć stóp pod ziemią? („Six Feet Under”). Bohaterami filmu jest rodzina Fisherów, która od pokoleń prowadzi prywatny dom pogrzebowy. Każdy z członków rodziny ma jakiś poważny problem osobisty, który negatywnie wpływa na losy wszystkich. Na spotkanie z serialem „Sześć stóp pod ziemią” Siódemka zaprasza od 8 lipca w każdą niedzielę około północy. Co tydzień nadawane będę dwa odcinki.

Natomiast w sierpniu na antenie TVN Siedem pojawi się amerykański serial ?Kochane kłopoty? („Gilmore Girls”), opowiadający o perypetiach zamieszkałej w małym miasteczku Rory i jej matki. Widzom od 11 sierpnia stacja zaprezentuje premierowy siódmy sezon produkcji. Emisja w soboty o godzinie 19.10.

W wakacyjnej ramówce nie zabraknie również dalszych odcinków takich seriali jak ?Bez śladu?, ?Karen Sisco?, ?Tajniacy? czy ?Życie na fali?. Rozpoczną się także emisje ?Nikity?, ?Inspektora Eddie? czy ?Nocnego kursu?.

Poza serialami w TVN Siedem nie zabraknie teleturniejów interaktywnych, które zmienią jednak godziny nadawania. „Zabawa od kuchni” emitowana będzie od poniedziałku do piątku o 11.05, zaś „Seans filmowy” o 17.10. Ten ostatni program pojawi się także w soboty ok. 8.20, nadal będzie też nadawany o tej samej porze w niedziele.

Latem w Siódemce wystartuje również magazyn „Projekt plaża – extra”, czyli specjalne wydanie programu „Projekt plaża” w którym zobaczyć będzie można w jaki sposób, gdzie i dlaczego lubią wypoczywać Polacy latem. Emisja w czwartki po godz. 23.00.

Całość dopełni oferta filmowa. W lipcu i sierpniu na antenie TVN Siedem będzie można obejrzeć m.in. takie filmy jak ?Miasteczko Pleasantville?, ?Pożegnanie z Afryką?, ?Świat według Garpa?, ?Urodzony 4 lipca?, ?Żądło II? czy ?Brudny Harry?.

Wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…