http://vimeo.com/mironkundzicz

Piątka u Ritchiego 0

Gerard Butler, Tom Wilkinson, Thandie Newton, Idris Elba i Chris Ludacris Bridges zagrają w filmie RocknRolla.

Reżyserem i scenarzystą jest Guy Ritchie (Porachunki). Produkuje Dark Castle Entertainment, Joela Silvera (Męskie opowieści).

Tom Wilkinson w filmie Egzorcyzmy Emily Rose 2005Tom Wilkinson w filmie Egzorcyzmy Emily Rose 2005

Butler (300, Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia, Beowulf – Droga do sprawiedliwości) ma się wcielić w postać One Two, sprytnego gangstera, który nauczył się działać na dwa fronty. Wilkinson (Za drzwiami sypialni, Zakochany bez pamięci, Goło i wesoło) zagra zabójczego szefa mafii, Lenny'ego Cole'a, który należy do grupy starych londyńskich gangsterów, którzy szybko tracą kolejne części miasta, na rzecz bogatszej i lepszej mafii zagranicznej.

Newton (Miasto gniewu, Wywiad z wampirem, Rzymska opowieść) zagra kochankę One Two, Stellę, która ma też powiązania w podziemnym światku, Elba (Buffalo Soldiers, Moja piękna teściowa, 28 tygodni później) wcieli się w postać Mumbles, partnera One Two, a Bridges (Miasto gniewu, Za szybcy, za wściekli, Hustle & Flow) zagra Romana, amerykańskiego muzyka, który stara się podbić scenę w Londynie.

Fabuła filmu ma się skupić na rosyjskim gangsterze, który aranżuje fałszywą sprzedaż ziemi. Czeka na to całe kryminalne podziemie Londynu, ponieważ w grę wchodzą miliony dolarów.

Zdjęcia ruszyły 19 czerwca w Londynie.

Producentami są Silver, Ritchie, Susan Downey (Dom woskowych ciał) i Steve Clark-Hall (Margaret's Museum), a producentami wykonawczymi Steve Richards (Kiss Kiss Bang Bang) i Navid McIlhargey.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…