Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rodzina Penny na weselnych zdjęciach z Teorii wielkiego podrywu 1

Już 19 września premierę będzie miał dziesiąty sezon jednego z najpopularniejszych sitcomów – Teoria wielkiego podrywu. Z tej okazji zaprezentowano pierwsze zdjęcia promujące nowy odcinek serialu.

W premierowym epizodzie dojdzie do wielkiego wesela Penny oraz Leonarda. Będzie to ich druga uroczystość. Różnica jest taka, że tm razem zaproszeni zostaną na nią członkowie rodziny młodej pary. Wśród nich będą między innymi matka Penny, w którą wcieli się Katey Sagal oraz jej brat odegrany przez Jacka McBrayera. Na ceremonii nie zabraknie także rodziców Leonarda – wcielają się w nich Judd Hirsch i bezbłędna Christine Baranski.

Interesująco zapowiada się przede wszystkim rodzinny wątek Penny, który przez większość sezonów był traktowany po macoszemu. Teraz jednak się to zmieni. Na ten temat wypowiedział się producent i showrunner Teorii wielkiego podrywu, Steve Molaro.

Penny jest blisko ze swoim ojcem. Jak doskonale wiemy, jej brat Randall przez lata miał pewne problemy z prawem związane z handel narkotykami. Siedział w więzieniu, co bardzo źle odbijało się na ich matce. Już na początku zobaczymy wielkie napięcie, jakie będzie narastało w ich relacjach. A gdzieś pomiędzy tym będzie Penny i jej ojciec.

Nie wiadomo czy w przyszłości Katey Sagal i Jack McBrayer powrócą w tym rolach, czy może będą to jednorazowe występy gościnne. Na razie pozostaje nam oczekiwać na nowym sezon.

Źrodło: TV Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…