Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Margot Robbie producentką spin-offu o Harley Quinn 1

Warner Bros. Pictures naprawdę zamierza stworzyć solowy film o przygodach Harley Quinn. Właśnie poinformowano, że jedną z producentem będzie odtwórczyni roli, Margot Robbie.

fot. materiały prasowe

Australijska aktorka zaczyna odgrywać coraz większą rolę w hollywoodzkim półświatku. Oczywiście oprócz grania w filmach, powoli zaczyna zajmować się także ich produkcją. Spin-off Legionu samobójców nie będzie jedyny. Już wcześniej ogłoszono, że jej firma produkcyjna – LuckyChap Entertainment, będzie pracować także przy thrillerze noir, który nosi tytuł "Terminal".

Harley Quinn jest uważana za jeden z najmocniejszych punktów widowiska Legion samobójcow. Sam film został potężnie zjechany przez krytykę. Pomimo tego obraz zarobił wielkie pieniądze – niedawno przekroczone zostały 700 mln dolarów – więc nie dziwi fakt, że Warner Bros. Pictures chce kłóć żelazo póki gorące.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalsze doniesienia dotyczące spin-offu o Harley Quinn. Mówi się, że w filmie pojawią się także inne kobiece bohaterki znane z komiksów DC.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…