Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Batman będzie miał nowy kostium w Justice League 1

To co różni Zacka Snydera od innych reżyserów tworzących kino superbohaterskie, to fakt iż zdecydowanie częściej korzysta z portali społecznościowych. Jak już jednak zacznie, to ma dla fanów prawdziwą bombę. Twórca widowiska Batman v Superman: Świt sprawiedliwości wrzucił na swojego Twittera zdjęcie z nowym kostiumem Mrocznego Rycerza!

fot. materiały prasowe

Jest to nowy kombinezon taktyczny Batmana, w którego ponownie wciela się Ben Affleck. Zobaczymy go w filmie Justice League.

Zdjęcia do widowiska rozpoczęły się w kwietniu. Ekipa pracująca nad filmem znajduje się aktualnie w Londynie, jednak ze słów Zacka Snydera pod umieszczoną fotografią wynika, że już niebawem zakończą się prace na planie.

Zack Snyder i jego ludzie będą mieli masę czasu, aby odpowiednio zmontować i wykończyć Justice League. Premiera widowiska zapowiedziana jest bowiem na 17 listopada 2017 roku. Do kinowego debiutu pozostał więc grubo ponad rok. Poniżej prezentujemy Was wpis Snydera na Twitterze oraz samo zdjęcie w lepszej rozdzielczości. Co sądzicie o nowym kostiumie Batmana?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Druszlak 2016-09-15

To będzie prawdopodobnie jeden z dwóch strojów. Liczę na pozostawienie stroju z BvS bez większych zmian.

Redox 2016-09-15

Faktycznie skojarzenia z Nite Owlem przychodzą do głowy same. Mi się podoba, że dostajemy kolejny kostium (już czwarty licząc wdzianko z koszmaru Wayne’a z BvS).

Daroush 2016-09-15

Przypomina Puchacza ze Strażników. Swoją drogą gdy kręcili BvS ucieszyłem się, że Batman będzie miał w końcu strój rodem z komiksu (szary z czarnymi dodatkami) i nie będzie przy tym wyglądał jak zbroja, a tu po jednym filmie już na zwiastunie JL widać, że wracają do czarnego kostiumu, a to zdjęcie daje skojarzenia z płytowymi wzmocnieniami zbroi z mrocznych rycerzy Nolana. Nie podoba mi się to…

Camizi 2016-09-15

Wygląda jak ten Robocop z 2014.

StareChamisko 2016-09-15

Batman to gej bo lubi chodzić w obcisłych spodenkach.

Proszę czekać…