FOTO: Batman będzie miał nowy kostium w Justice League

fot. materiały prasowe

To co różni Zacka Snydera od innych reżyserów tworzących kino superbohaterskie, to fakt iż zdecydowanie częściej korzysta z portali społecznościowych. Jak już jednak zacznie, to ma dla fanów prawdziwą bombę. Twórca widowiska Batman v Superman: Świt sprawiedliwości wrzucił na swojego Twittera zdjęcie z nowym kostiumem Mrocznego Rycerza!

Jest to nowy kombinezon taktyczny Batmana, w którego ponownie wciela się Ben Affleck. Zobaczymy go w filmie Justice League.

Zdjęcia do widowiska rozpoczęły się w kwietniu. Ekipa pracująca nad filmem znajduje się aktualnie w Londynie, jednak ze słów Zacka Snydera pod umieszczoną fotografią wynika, że już niebawem zakończą się prace na planie.

Zack Snyder i jego ludzie będą mieli masę czasu, aby odpowiednio zmontować i wykończyć Justice League. Premiera widowiska zapowiedziana jest bowiem na 17 listopada 2017 roku. Do kinowego debiutu pozostał więc grubo ponad rok. Poniżej prezentujemy Was wpis Snydera na Twitterze oraz samo zdjęcie w lepszej rozdzielczości. Co sądzicie o nowym kostiumie Batmana?

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)