Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera Star Trek: Discovery opóźniona. Dlaczego? 0

Fani Star Treka będą musieli nieco dłużej poczekać na nowy serial osadzony w tym wiecie – Star Trek: Discovery. Jego premiera została bowiem przesunięta. Jaki jest powód takiej decyzji?

CBS Network ogłosiło, że premiera Star Trek: Discovery zostanie przełożona aż o cztery miesiące. Pierwotnie mówiło się, że produkcja zadebiutuje już w styczniu przyszłego roku. Teraz jednak zmieniony został miesiąc, w którym po raz pierwszy zobaczymy odcinek serialu. Pierwsza emisja Star Trek: Discovery została przeniesiona na maj 2017 roku.

Głównym powodem takiej, a nie innej decyzji jest to, że twórcy serialu chcą stworzyć produkt najlepszy z możliwych. Uważają, że wraz z ponownym wprowadzeniem Star Treka to telewizji, wiąże się także wielka odpowiedzialność oraz misja, która ma na celu połączyć fanów serii oraz nowych widzów. Te dodatkowe kilka miesięcy pozwoli producentom na dopracowanie świata, który przyjdzie nam oglądać.

Z pewnością fani Star Treka wybaczą Alexowi Kurtzmanowi oraz Bryanowi Fullerowi tę lekką obsuwkę z datą premiery, jeśli serial okaże się być naprawdę dobrą produkcją. Teraz nie pozostaje nam czekać na dalsze wieści dotyczące tego tytułu.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…