Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwierzęta nocy w pierwszym teaserze 0

W sieci pojawił się teaser zapowiadający nadejście pełnego zwiastuna filmu Zwierzęta nocy. Produkcja w gwiazdorskiej obsadzie miała premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Zapraszamy do zapoznania się z teaserową zapowiedzią filmu Toma Forda.

Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Edwarda, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Edwarda rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości.

W obsadzie absolutna hollywoodzka czołówka: Aaron Taylor-Johnson, Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Armie Hammer, Michael Shannon, Isla Fisher i Laura Linney. Obraz do kin wejdzie 18 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…