Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rob Lowe jako burmistrz - zdjęcia ze Straży wiejskiej 2 0

Prace nad kontynuacją Straży wiejskiej trwają. W sieci pojawiło się właśnie nowe zdjęcie promujące film. Możemy na nim zobaczyć Roba Lowe'a, który wcieli się w postać burmistrza.

W filmie zobaczymy także gwiazdy znane z pierwszej odsłony – Kevin Heffernan, Jay Chandrasekhar, Steve Lemme, Paul Soter oraz Erik Stolhanske. Opowiadała ona historię pięciu "strażników wiejskich" żyjących w prowincjonalnym, amerykańskim miasteczku. Sieją postrach wśród nietrzeźwych kierowców, handlarzy narkotyków i wszystkich tych, którzy odważą się złamać prawo. Uwielbiają radiowozy, mundury, odznaki, pistolety, kajdanki, syreny i… dmuchane lale. Gdy dowiadują się, że władze stanowe postanowiły zlikwidować ich oddział, jest to dla nich straszny cios. Zrobią wszystko, aby zapobiec nieszczęściu. Wypowiadają wojnę policji i lokalnym władzom… Muszą rozwiązać zagadkę zbrodni, ocalić swój oddział i przechytrzyć policję!

Premiera kontynuacji nie jest na razie znana. Poniżej znajdziecie galerię ze zdjęciami mającymi związek z sequelem Straży wiejskiej.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…