Zdradzono fabułę nowego sezonu American Horror Story

Wreszcie poznaliśmy jakieś konkrety dotyczące szóstego sezonu serialu grozy, American Horror Story. Stacja FX zdradziła tytułów serii, a także zaprezentowało interesujący materiał wideo.

Nowy sezon będzie nosił tytuł American Horror Story: My Roanoke Nightmare. Najważniejszą zmianą dotyczącą kolejnej serii jest fakt, iż zdecydowano się nagrać go w formie paradokumentu. Historia została oparta na faktach, a głównym wątkiem fabuły będzie tak zwana tajemnica Zaginionej Kolonii.

Była to pierwsza amerykańska osada na obszarze Ameryki Północnej, której mieszkańcy zniknęli w tajemniczy sposób, przypuszczalnie zabici lub zasymilowani przez okoliczne plemiona Indian. Akcja American Horror Story: My Roanoke Nightmare zostanie osadzona w dwóch liniach czasowych – przeszłości i teraźniejszości. Głównymi bohaterami będzie para małżeńska, która wprowadza się do nowego domu. Po jakimś czasie w ich życiu zaczynają dziać się dziwne i tajemnicze rzeczy.

Premiera szóstego sezonu American Horror Story już dzisiaj na kanale FOX. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek o 23:00.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)