Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix i UPC doszły do porozumienia 1

Netflix doszedł do porozumienia z Liberty Global w sprawie integracji aplikacji amerykańskiej platformy z dekoderami operatora. A co za tym idzie? Od przyszłego roku, Polacy będą mogli korzystać z Netfliksa na urządzeniach UPC.

Liberty Global to największy na świecie międzynarodowy operator telewizji kablowej i dostawca usług szerokopasmowego internetu. Włodarze firmy podpisali długoletnią umowę z Netfliksem na mocy, której z usług platformy korzystać będą mogli widzowie w ponad 30 krajach na całym świecie. Pierwszym krajem, który będzie miał możliwość korzystania z aplikacji jest Holandia.

Nowe porozumienie ma dać widzom większą swobodę i wybór, jeśli chodzi o programy telewizyjne, seriale oraz filmy. Netflix to ogromna baza tytułów, która posiada ponad 80 milionów abonentów. Oczywiście także w naszym kraju możemy już korzystać z usług amerykańskiej platformy. Dodatkowo dzięki aplikacji Netfliksa na dekoderach UPC, użytkownicy nie będą musieli przełączać się pomiędzy urządzenia. Jest to zdecydowanie ułatwienie, które może poprawić komfort korzystania z telewizji. Co o nim sądzicie?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Proszę czekać…