Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejny Resident Evil będzie pożegnaniem Alice 1

Jak sama nazwa wskazuje Resident Evil: Ostatni rozdział będzie ostatecznym rozstrzygnięciem. Oczywiście w sieci pojawią się głosy, że to tylko marketingowa zagrywka mająca zapewnić filmowi jeszcze większe zainteresowanie.

Innego zdania jest sama wytwórnia Sony Pictures. Na swoim oficjalnym Twitterze zamieściła "żywy" plakat, który zapowiada, że następna część sagi będzie finałową i wraz z nią należy się pożegnać z Alice (graną oczywiście przez Millę Jovovich). Poniżej znajdziecie ową grafikę.

Kolejna odsłona kultowej filmowej serii opartej na jednej z najpopularniejszych w historii gier komputerowych. Piękna i niebezpieczna Alice (Milla Jovovich) zmierzy się z kolejnymi wrogami, którzy zagrażają światu. Również ona nie może czuć się bezpieczna. Pierwsza część filmu miała premierę w 2002 roku, od tego czasu seria zdobyła serca fanów na całym świecie, przynosząc prawie miliard dolarów dochodu. Fenomen serii opiera się na wybuchowej mieszance kina akcji, science fiction, horroru, thrillera i specyficznego poczucia humoru.

Reżyserem obrazu jest Paul W.S. Anderson. 23 grudnia premiera japońska. Resident Evil: Ostatni rozdział trafi do amerykańskich kin 27 stycznia 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

StareChamisko 2016-09-15

Nowy wyjątkowy Twój Styl już w kioskach

Proszę czekać…