Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Menadżerka Cavilla potwierdza Człowieka ze stali 2 0

Od jakiegoś czasu dużo plotkuje się na temat kontynuacji Człowieka ze stali. I wszystko wskazuje na to, że ten film powstanie. Potwierdza to agentka odtwórcy roli Supermana, Dany Garcia.

Dany Garcia to prawdziwa bizneswoman. Była żona supergwiazdy Dwayne'a Johnsona i menadżerka wielu znakomitości. W niedawnym wywiadzie wypowiedziała się na temat swojego nowego klienta – Henry'ego Cavilla.

Henry ma wielki apetyt. W ciągu pięciu miesięcy planował strategię i rozwiązywał kwestie własności firmy producenckiej Promethean. Teraz pracuje na planie Justice League oraz przygotowuje się na solowy film o Człowieku ze stali – rozpoczyna podbój świata. Wszystko pięknie się układa. Od teraz – za rok lub dwa będzie marką globalną.

powiedziała Garcia

Jak widać pani menadżer bardzo mocno wierzy w swojego klienta. Jej słowa jasno i wyraźnie potwierdzają, że Cavill chce zrobić Człowieka ze stali 2 i już się do tego przygotowuje. Fani komiksowego uniwersum DC z pewnością są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne dobre nowiny.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…