Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bohaterowie Cartoon Network na New York Comic Con 0

Debiut Atomówek w Javits Center, bal kostiumowy z bohaterami kreskówek, panel serialu Steven Universe i pożegnanie ze Zwyczajnym serialem – tegoroczny festiwal filmowy New York Comic Con będzie pełen znanych bohaterów z produkcji Cartoon Network.

Podczas festiwalu, który 7 i 8 października odbędzie się w Nowym Jorku, będzie miał miejsce pierwszy w historii panel poświęcony nowej odsłonie kultowych Atomówek. Pojawi się także niepowtarzalna okazja zajrzenia za kulisy serialu Steven Universe oraz szansa wzięcia udziału w gorącym pożegnaniu z nagrodzonym Emmy Zwyczajnym serialem.

W piątek, 7 października Cartoon Network zorganizuje spotkania panelowe w Hammerstein Ballroom z udziałem twórców kreskówek Zwyczajny serial i Steven Universe. Podczas panelu Zwyczajnego serialu sympatycy tej produkcji będą mogli uczestniczyć w pożegnaniu jednego z najdłużej emitowanych seriali Cartoon Network, w którym weźmie udział także jego twórca JG Quintel. Wydarzenie będzie miało miejsce o godz. 10:30, a po nim odbędzie się panel kreskówki Steven Universe, który rozpocznie się o godz. 11:30, wezmą w nim udział Rebecca Sugar i Klejnoty.

W sobotę, 8 października Cartoon Network zaprasza na coroczny bal kostiumowy i seans filmowy. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy przygotować strój halloweenowy związany z serialami stacji. W trakcie tego wydarzenia będzie można zobaczyć nigdy wcześniej nieemitowane odcinki Pory na przygodę!, Między nami, misiami, Steven Universe oraz najnowszej komedii animowanej Magiczne Magimiecze. Dalsza część wieczoru będzie okazją, by lepiej poznać Bajkę, Bójkę i Brawurkę oraz ekipę pracującą przy serialu Atomówki, który właśnie tego dnia zadebiutuje na festiwalu New York Comic Con w Javits Center.

Na tegoroczną edycję festiwalu Cartoon Network przygotował dla swoich sympatyków długą listę paneli serialowych, spotkań dla fanów, seansów filmowych i sesji rozdawania autografów.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…