Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Vincent D'Onofrio na temat kolejnego występu w Daredevilu 2

Vincent D'Onofrio to obecnie jedna z największych gwiazd serialowego uniwersum Marvela, które jest przygotowywane wspólnie z Netfliksem. Aktor wcielający się w Kingpina, ikoniczny czarny charakter, przebywa obecnie w Toronto, gdzie promuje najnowszy film z jego udziałem, Siedmiu wspaniałych.

fot. materiały prasowe

D'Onofrio w Kanadzie udziela wielu wywiadów. Jedno z pytań, które zostało mu zadane dotyczyło właśnie serialu Daredevil, w którym aktor ma okazję występować. Przede wszystkim chwali on samych producentów i włodarzy Netfliksa, którzy nie chcą za wszelką cenę podpisywać długoletnich kontraktów z aktorami. Ludzie odpowiedzialni za seriale na podstawie komiksów Marvela chcą iść w jakość, a nie ilość.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania na temat przyszłości Kingpina oraz tego kiedy ponownie zobaczymy tę postać w serialu. Czy stanie się to już w miniserialu The Defenders, w którym pojawią się wszyscy superbohaterowie znani z netfliksowych seriali?

To jest pytanie, na które nie mogę udzielić odpowiedzi. Wiem kiedy powróci, ale nie mogę powiedzieć. Jeph, Charlie Cox oraz Netflix kochają Kingpina. Jest to znakomita postać do telewizyjnego uniwersum Marvela i wszyscy się z tym zgadzają.

powiedział D’Onofrio

Co prawda aktor nie powiedział jasno, że Kingpin powróci, jednak z jego słów możemy odczytać, że są takie plany. I miejmy nadzieję, że tak też będzie, ponieważ Kingpin jest świetną postacią, która dodaje smaczku samemu serialowi.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…