Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ciemniejsza strona Greya bije rekord Przebudzenia mocy 0

Ciemniejsza strona Greya zadebiutowała niedawno pierwszym oficjalnym zwiastunem. I co? I już mamy pierwszy rekord. Co więcej – pobity został wynik widowiska Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.

fot. materiały prasowe

Zwiastun kontynuacji miłosnych przygód Anastasi i Christiana jest najchętniej oglądanym zwiastunem w historii, jesli weźmiemy pod uwagę pierwsze 24 godziny od publikacji! Zapowiedź filmu została obejrzana ponad 114 mln razy na wszystkich dostępnych platformach. To absolutny rekord, który szczyci się wytwórnia Universal Pictures.

No i nie ma co się dziwić. Ciemniejsza strona Greya okazuje się być lepsza nawet od filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. W ubiegłym roku zwiastun widowiska wyreżyserowanego przez J.J. Abramsa obejrzało 112 mln widzów.

Oczywiście Walt Disney i twórcy Gwiezdnych wojen nie muszą sie bać o swoje rekordy finansowe, ponieważ jest to amol prawdopodobne, ze ekranizacja powieści E.L. James zarobi tak wielkie pieniądze. Nie mniej jednak wyniki oglądalności samego zwiastuna robią wrażenie i można być pewnym tego, że producenci filmu Ciemniejsza strona Greya nie będą stratni.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

CameronPoe 2016-09-16

O, przyłapałem kolejnego na FDB.pl, co nie umie pisać poprawnie!
Zaczynam podejrzewać, że wśród tych, którzy podają wiadomości na FDB.pl panuje jakiś wirus przegrzewający mózgi :O
Zażyj Gracjanie "amol", to może pomoże i przestaniesz wypisywać głupoty :p

Proszę czekać…