Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Spawn będzie mrocznym i strasznym filmem 2

Na początku roku Todd McFarlane wyjawił, że skończył pisać scenariusz do nowej wersji filmu Spawn. Pierwszy obraz z roku 1997 okazał się być artystyczną i finansową porażką. Teraz twórca liczy na to, że sytuacja będzie całkiem inna.

Pierwsze doniesienia traktujące o tym projekcie są jak najbardziej pozytywne. Todd McFarlane twierdzi, że będzie to niezwykle mroczny, straszny i brutalny film stworzony pod kategorię wiekową R. Sam świat natomiast ma zostać wykreowany na bardzo realistyczny. Ma to być całkiem nowe i przede wszystkim świeże spojrzenie na tę postać.

Sam McFarlane powołuje się na klasykę kina wyreżyserowaną przez Stevena Spielberga. Wierzy, że będą to jego Szczęki! Jak widać producent, a także scenarzysta ma spore nadzieje związane z tym projektem. Dodał także, że Spawn będzie wyglądał inaczej niż w filmie z lat dziewięćdziesiątych. Nie będzie miał także jednego konkretnego super przeciwnika. Ma być kimś w rodzaju ducha albo zjawy.

Na razie szczegółów produkcji nie ma. Widać jednak, że projekt żyje i wciąż są ludzie, którzy o niego walczą. Miejmy nadzieję, że McFarlane odniesie tym razem sukces i uda mu się doprowadzić do stworzenia filmu, który będzie godny komiksowemu pierwowzorowi.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
CameronPoe 2016-09-19

Panie Mikitin, czy Pan specjalnie popełnia błędy w pisaniu na FDB.pl, czy to z czystego niedbalstwa?

Proszę czekać…