Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórcy Gry o tron na temat prequela 0

Tak wielka ceremonia jak rozdanie nagród Emmy, to idealny czas aby porozmawiać z gwiazdami telewizji. Oczywiście na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć twórców kultowej Gry o tron. Z dziennikarzami rozmawiali David Benioff oraz D.B. Weiss.

Ten pierwszy odniósł się do informacji dotyczących ewentualnego prequelu serialu stacji HBO. Według niego to pytanie powinno zostać skierowane do twórcy świata Westeros, czyli George'a R.R. Martina. Benioff ponownie chwali pisarza za wykreowania tak wspaniałego i bogatego świata. Dodał jednak, że ostatnie sezony będą także dla nich zakończeniem przygody z Grą o tron. I właśnie dlatego to pytanie powinno być kierowane do samego Martina.

Oczywiście takie pytanie padło. I Martin nie omieszkał na nie odpowiedzieć.

Stworzyłem tysiące stron fałszywej historii, którą poznaliśmy. Opisywałem wydarzenia, które doprowadziły do Gry o tron, tak więc jest to ogromny materiał, z którego można korzystać. I nadal go piszę.

powiedział Martin

Po tym słowach można dojść do wniosku, że sam pisarz jest jak najbardziej zainteresowany kontynuowaniem produkcji historii osadzonych w jego świecie. Na ten moment priorytetem jest jednak godne zakończenie Gry o tron i na tym się wszyscy skupiaja. Trzeba także pamiętać, że Martin wciąż nie skończył książki "Wichry Ziemi".

Kilka słów na temat siódmego sezonu dorzucił D.B. Weiss, czyli współtwórca serialu. Zapewnił, że nowa seria będzie miała jeszcze większy rozmach i jakość. Sezon będzie okraszony w straszne wydarzenia i będzie lepszy od poprzedniego.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…