Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Westworld - znakomite pierwsze recenzje 5

Westworld to absolutnie jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, jeśli chodzi o telewizję. Stacja HBO narobiła fanom serialu wielkiego apetytu znakomitymi materiałami promującymi. I wiecie co? Wygląda na to, że sama produkcja także spełni oczekiwania. W sieci można znaleźć już pierwsze recenzje.

fot. materiały prasowe

Dziennikarze, którzy mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek serialu Westworld wypowiadają się o nim w ciepłych słowach. Chwalona jest znakomita obsada (i nie ma co się dziwić, grają tu bowiem takie nazwiska jak Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Ed Harris czy James Marsden), a także niesamowita oprawa audiowizualna. Wszystkie elementy grają ze sobą wyśmienicie i tworzą jedną z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat.

Od pierwszych do ostatnich sekund na ekranie dzieje się wiele. Już teraz Westworld pod tym względem porównywane jest do Gry o tron. Całość jest niezwykle przemyślana, a świat został wykreowany z niezwykłą dbałością. Estetyka Dzikiego Zachodu, która łączy się z gatunkiem sci-fi robi wielkie wrażenie. Ci odważniejsi uważają, że serial może być pretendentem do największego hitu stacji HBO.

Oczywiście jesteśmy zachwyceni, że Westworld – na który czekamy z niecierpliwością – jest jednym z faworytów do miana zostania najlepszą produkcją roku. A patrząc na konkurencje w postaci Stranger Things czy Luke'a Cage'a, poziom nowej produkcji HBO musi być naprawdę wysoki. Premiera już 3 października.

Źrodło: Rotten Tomatoes

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Rejdzi 2016-09-25

Western to jest to :)

Proszę czekać…