Czy Brian O’Conner powróci do Szybkich i wściekłych?

Wydawało się, że widowisko Szybcy i wściekli 7 było pożegnaniem Paula Walkera i granej przez niego postaci. No właśnie, wydawało się. Całkiem możliwe, że Brian O’Conner powróci do kasowego cyklu.

Caleb Walkera – brat tragicznie zmarłego aktora – w niedanym wywiadzie wyjawił szczegóły rozmowy, którą odbył z Vinem Dieselem. Dotyczyła ona powrotu Briana O’Connera do serii. Jak doskonale pamiętacie, bracia Paula – Cody i Caleb pomagali w produkcji ostatniej części Szybkich i wściekłych.

Odbyłem rozmowę telefoniczną z Vinem. Rozmawialiśmy z godzinę na temat możliwości takiego powrotu. Chciał naszego błogosławieństwa i akceptacji tego, że postać grana przez Paula wróciłaby na ekran. Universal chce zrobić wszystko, aby podejść do tej sytuacji z szacunkiem. Chcą, aby wizerunek Paula, jego postaci i rodziny był odpowiednio uhonorowany.

powiedział Caleb Walker

Co to może oznaczać? Czyżbyśmy mieli się szykować na casting nowego aktora, który wcieli się w postać Briana? Czy może ponownie twórcy zdecydują się na CGI? A co Wy o tym sądzicie?

Źrodło: ComingSoon


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)