Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Notatnik śmierci będzie kinem dla dorosłych 1

Adam Wingard, reżyser takich filmów jak Następny jesteś ty oraz Gość, stanie za kamerą filmu opartego o kultowe anime, Notatnik śmierci. Z jego słów wynika, że obraz który przygotowuje będzie przeznaczony dla widzów dorosłych.

Za produkcję filmu odpowiada Netflix, który daje Wingardowi wolną rękę. I wszystko wskazuje na to, że reżyser skorzysta z wolności twórczej jaką gwarantuje mu amerykańska platforma.

Możemy zrobić wszystko co tylko chcemy. To jest naprawdę spoko, ponieważ będzie to film na podstawie anime. Technicznie rzecz biorąc kreskówka ożyje. Dla mnie anime zawsze było kierowane do widza dorosłego. Pamiętam jak za młodu chciałem obejrzeć Akirę, która niestety miała oznaczenie "nie dla dzieci". To odcisnęło na mnie piętno. Więc siłą rzecz, gdy robię mój pierwszy film na podstawie anime, jest dla mnie ważne, aby był on dla dorosłych. Będzie nagość, wulgaryzmy i masa przemocy. Drugim reżyserem będzie Jason Eisener, który stworzył Hobo with a Shotgun. Pomoże mi przy kilu szalonych rzeczach.

powiedział reżyser

Takie słowa napawają optymizmem. Zawsze jesteśmy na tak, jeśli chodzi o wolność twórczą i cieszymy się, że Netflix ją zapewnia. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne doniesienia dotyczące tego projektu.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Camizi 2016-09-19

"(…) aby był on dla dorosłych. Będzie nagość, wulgaryzmy i masa przemocy"
Definicja kina dla starszego widza prosto z Hameryki. Ten idiota wersji animowanej chyba nawet na oczy nie widział.
Ryuk zamiast jabłek będzie pewnie wcinał hamburgery.

Proszę czekać…