Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe przygody Kumpli z dżungli na antenie Boomeranga 0

Nieustraszony pingwin Maurice i jego przyjaciele znów muszą stawić czoła niebezpieczeństwom, które czają się w puszczy. W nowych odcinkach bohaterowie staną twarzą w twarzą ze swoimi największymi wrogami. Premiera drugiego sezonu serialu "Kumple z dżungli – na ratunek!" w poniedziałek, 26 września w Boomerangu.

Jeśli ktoś w dżungli ma kłopoty, zawsze może liczyć na Maurice’a. Bohater nazywany przez mieszkańców puszczy „Wielkim tygrysim wojownikiem” jest odważnym i energicznym liderem, który zawsze pomaga rozwiązywać nawet największe problemy. Prowadzi też swoją brygadę ku nowym, fascynującym przygodom.

Drugi sezon wielokrotnie nagradzanej animacji „Kumple z dżungli – na ratunek!” to świeża porcja perypetii nieustraszonego Maurice’a i jego ekipy. Główny bohater często będzie musiał korzystać ze swojej znajomości sztuk walki, a jego dzielni towarzysze – Junior, Miguel, Gilbert, Batricia i Fred zawsze będą gotowi, by wyruszyć na ratunek wszystkim mieszkańcom dżungli, którzy potrzebują pomocy. W nowych odcinkach członków ekipy czeka również wielka niespodzianka, którą przygotują dla nich Al i Bob. Co tym razem wymyśli ten niezawodny duet ropuch? Odpowiedź na to pytanie w nowych odcinkach kreskówki.

Premiera drugiego sezonu serialu "Kumple z dżungli – na ratunek!" na antenie Boomeranga w poniedziałek 26 września. Emisja nowych odcinków codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 15:55.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…