Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jurassic World 2 z potężnym budżetem 1

Powoli rozpoczynają się prace nad kontynuacją kasowego hitu, Jurassic World. W mediach pojawiła się informacja na temat budżetu jakim będą dysponować twórcy. I trzeba przyznać, że robi ona wrażenie.

fot. materiały prasowe

Produkcja będzie aż o 110 milionów dolarów droższa od pierwszej odsłony. Jej budżet wyniesie – uwaga – 260 milionów dolarów! Z pewnością takie pieniądze działają na wyobraźnię i pozwalają wierzyć, że w filmie zobaczymy naprawdę epickie rzeczy. Sam reżyser filmu, Juan Antonio Bayona twierdzi, że jego dzieło będzie znakomitym kinem. Podobno druga część Jurassic World posiada już tytuł, który my – zwykli śmiertelnicy – poznamy w niedalekiej przyszłości.

Fabuła produkcji trzymana jest jak na razie w tajemnicy. Sporo spekulowano na temat tego o czym może opowiadać Jurassic World 2. Najczęściej padał pomysł militarnego wykorzystania dinozaurów. Czy tak też się stanie? Tego dowiemy się niebawem. Pewne jest tylko to, że nowa odsłona historii o dinozaurach ma być trylogią.

Jurassic World 2 do kin trafi 22 czerwca 2018 roku. W rolach głównych ponownie Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Czekacie?

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

CervantesPL 2016-09-20

Krwiożercze dinozaury opanowują kulę ziemską, po czym ponowne spada meteoryt :P

CameronPoe 2016-09-21

Z tak gównianym reżyserem – nie, nie czekamy!!!!!!

Proszę czekać…