Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Uwiódł Dakotę Johnson, teraz pozna Robin Hooda 0

W styczniu Jamie Foxx dołączył do obsady filmu Robin Hood: Origins, w którym wcieli się w postać Małego Johna. Jak się okazuje nie będzie to jedyny popularny aktor o takim imieniu w obsadzie produkcji. W filmie zobaczymy także gwiazdę serialu Upadek oraz filmu Pięćdziesiąt twarzy GreyaJamie'ego Dornana.

fot. materiały prasowe

Aktor pochodzący z Irlandii Północnej zagra postać o imieniu Will Scarlett. Ma to być niezwykle oryginalny i wyróżniający się członek bandy Małego Johna, a także mąż Lady Marian.

W ostatnim czasie w sieci nie pojawiało się zbyt wiele informacji na temat tego projektu. Sam film ma wzorować się na… trylogii "Mroczny Rycerz", którą stworzył Christopher Nolan. Robin Hood: Origins ma być całkiem nową i świeżą wersją historii o legendarnym banicie. Tytułowy bohater powraca do domu z krucjat, gdzie jak się okazuje Las Sherwood został opanowany przez wszechobecną korupcję. Wraz z drużyną wyrzutków postanawia to zmienić i przywrócić ład w swoim kraju.

W roli głównej zobaczymy Tarona Egertona, z kolei w roli Lady Marian wystąpi Eve Hewson. Scenariusz do filmu został przygotowany przez Joby Harold. Reżyseruje Otto Bathurst. Na razie nie ustalono daty premiery.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…