Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chadwick Boseman o Czarnej Panterze i porażce BvS 0

Chadwick Boseman w tym roku dołączył do plejady gwiazd, którą mamy przyjemność oglądać przy okazji kolejnych filmów należących do Filmowego Uniwersum Marvela. Już niebawem jego bohater, czyli Czarna Pantera, otrzyma swoje solowe widowisko.

I to właśnie na jego temat aktor miał okazję porozmawiać z Yahoo Movies. Boseman uchylił rąbka tajemnicy i powiedział co nieco na temat filmu Black Panther.

Jeśli widzieliście scenę po napisach filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów z Wakandą w tle, to wiecie że jest tam zdecydowanie więcej tajemnicy i rzeczy do wyjawienia, także na temat bohatera. Nauczycie się wiele na temat Wakandy – jej tradycję, kulturę i przeszłość. Dowiecie się, że w przeszłości było więcej Panter.

powiedział Chadwick Boseman

Aktor udzielił także jeszcze jednego wywiadu, w którym skupił się na widowisku stworzonym przez DC i Warner Bros. Pictures. Gwiazdor Marvela podzielił się swoją opinią na temat filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości i powiedział co jego zdaniem poszło nie tak. Stwierdził, że tam "zbyt wielu ludzi decydowało o czymś" przez co produkcji "brakuje wyraźnego głosu reżysera".

Czasami kiedy oglądasz filmy dostrzegasz, że producenci chcą coś powiedzieć, ktoś inny chce coś powiedzieć, reżyser coś także mówi. I czasami to nie działa. Nie wiem czy to jest powód dlaczego ten film nie wybrzmiał pełnym echem. Możliwe, że było tak, że reżyser nie mógł pokazać swojej wersji. Nie mam pojęcia.

Z pewnością jest to całkiem zdrowe podejście Bosemana do tej sytuacji. Wystarczy przypomnieć sobie rewelacje jakie pojawiały się w mediach przy okazji produkcji filmów Batman v Superman: Świt sprawiedliwości czy niedawnego Legionu samobójców.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…