Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Od dzisiaj dostępna jest polska wersja Netfliksa 2

No i stało się. Od dzisiaj wreszcie możemy powiedzieć, że Netflix naprawdę zadebiutował w naszym kraju. Amerykańska platforma uruchomiła polską wersje swojej strony, a także pojawiła się na portalach społecznościowych.

20 września z pewnością jest dniem udanym dla użytkowników platformy Netflix. Po wprowadzeniu płatności w złotówkach przyszła kolei na polonizację samego portalu, na którym możemy oglądać materiały udostępniane przez amerykańskiego giganta. Strona działa wreszcie w polskim języku. Teraz czekamy na dalszy rozwój Netfliksa w naszym kraju. Mówi się, że włodarze planują powiększyć swoją bibliotekę o polskie produkcje kinowe, jak i telewizyjne. Z pewnością byłaby to wielka zachęta dla niezdecydowanych.

Polska wersja strony Netfliksa działa już na przeglądarkach internetowych, aplikacjach mobilnych oraz specjalnej aplikacji stworzonej pod konsole PlayStation 4. Na razie czekamy na aktualizację aplikacji na SmartTV.

Zachęcamy także do korzystania z portali społecznościowych. Netflix posiada już polskie wersje na najbardziej popularnych serwisach, takich jak Facebook czy Twitter. Zresztą platforma w bardzo zabawny sposób poinformowała o przejściu na język polski. Zobaczcie sami:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…