Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Idina Menzel wspiera pomysł dziewczyny dla bohaterki Krainy lodu 2 0

Powiększa się liczba gwiazd, które popierają pomysł, aby główna bohaterka animacji Kraina lodu miała w kontynuacji… dziewczynę. Od bardzo dawna trwa debata na ten temat. Co więcej, na portalach społecznościowych pojawiła się nawet akcja okraszona hasztagiem #GiveElsaAGirlfriend.

fot. materiały prasowe

Na ten temat wypowiedziała się gwiazda, Idina Menzel, która użyczyła głosu Elsie, głównej bohaterce Krainy lodu. Piosenkarka, a także aktorka pozytywnie wypowiedziała się na temat inicjatywy mającej promować mniejszości seksualne w Hollywood.

Czy jestem zaskoczona? Byłam może nieco z początku, ponieważ to Disney, jednak mogę powiedzieć, że jestem bardzo podekscytowana, że taka rozmowa w ogóle się rozpoczęła. Aczkolwiek nie mogę nikomu zagwarantować, że dojdzie to do skutku. Jestem pracownicą wielkiej firmy jaką jest Disney i jestem z tego powodu szczęśliwa. W głębi duszy jestem jednak zachwycona, że została wywołana taka dyskusja.

stwierdziła hollywoodzka gwiazda

Jak widać dysputa na ten temat wciąż jest toczona i są spore szanse na to, że Elsa naprawdę będzie miała w kontynuacji dziewczynę. Druga część kasowego hitu Disneya będzie miała premierę w 2018 roku.

Źrodło: MoviePilot

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…