Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Screen & Sound Fest. Let’s See The Music 2016 0

Fundacja Bielecki Art od 4 lat realizuje wyjątkowy festiwal Screen & Sound Fest. – Let’s See The Music, promujący ideę synergii obrazu i dźwięku. W tym roku ponownie zaprosiliśmy twórców z całego świata do udziału w konkursie na wizualizację utworów muzycznych udostępnionych przez wybitnych polskich kompozytorów: Adriana Konarskiego, Kamila Koseckiego, Leszka Możdżera, Tomasza Opałkę, Michała Woźniaka.

Pod koniec sierpnia br. zakończył się etap konkursowy – nadesłane wizualizacje zostały przekazane do oceny Jurorom pracującym w składzie: prof. Jerzy Kucia, prof. Bogusław Skowronek, Janusz Bielecki, Mikołaj Valencia.

Jury ogłosi nominacje do Grand Prix Super Kreator Screen & Sound Fest. 2016 w dniu 7 października br. natomiast Gala finałowa, na której zostaną zaprezentowane nagrodzone prace odbędzie się 29 października br.

W tym roku widzowie Gali uczestniczyć będą w wyjątkowym pokazie przedpremierowym wybitnego dzieła Feliksa Nowowiejskiego zatytułowanego "Król Wichrów". Zaprezentowane zostaną najlepsze motywy z super produkcji tanecznomultimedialnej, której premiera odbędzie się w 2017 r

"Król Wichrów" to utwór sceniczny F. Nowowiejskiego o tematyce narodowej, którego akcja toczy się w Górach Bajecznych. Dzieło początkowo planowane jako opera, w ostatecznej wersji dotychczas nie wystawione. Pod kierunkiem wrażliwych i wytrawnych artystów "Król Wichrów" powraca dziś na scenę w niezwykłej formie zarówno akustycznej jak i wizualnej.

Gala finałowa festiwalu Screen & Sound Fest. – Let’s See The Music 2016 połączona z pokazem przedpremierowym "Króla Wichrów" odbędzie się 29 października 2016 roku o godzinie 20.00 w Kijów.Centrum, Al. Krasińskiego 34 w Krakowie.

Bilety dostępne w sieci sklepów EMPiK, Media Markt, Saturn, kasa Kijów.Centrum oraz www.ticketpro.pl.

Źrodło: Informacja sponsorowana

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…