Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwsze zdjęcie z planu Jumanji 0

Produkcja nowej wersji kultowego filmu przygodowego, Jumanji rozpoczęła się przed kilkoma dniami. Do sieci trafiło już pierwsze zdjęcie z planu, które wrzuci Kevin Hart. Wy możecie znaleźć je poniżej.

Oprócz Harta w obsadzie są także odtwórca głównej roli Dwayne Johnson, Jack Black, Nick Jonas i Karen Gillan. Reżyserem filmu jest Jake Kasdan. Premiera nowego Jumanji będzie miała miejsce 28 lipca 2017 roku.

Głównym bohaterem oryginału z roku 1995 był młody Alan Parish, który znajduje tajemniczą grę planszową. Dzięki niej przenosi się do magicznej, dzikiej dżungli. Dopiero po 26 latach zostaje z niej przypadkowo uwolniony przez nieświadome niczego dzieci – Judy i Petera. Teraz, jako dorosły mężczyzna, Alan, razem ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Sarah, Judy i Peterem starają się przechytrzyć potężne moce i wygrać z niebezpieczną, żyjącą własnym życiem grą.

Co ciekawe, nowe Jumanji nie będzie klasycznym remake’em tej historii. Według Dwayne’a Johnson będzie to kontynuacja filmu z lat dziewięćdziesiątych.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…