Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Elena Anaya zdradziła co nieco na temat roli w filmie Wonder Woman 0

Elena Anaya to utalentowana aktorka pochodząca z Hiszpanii, która wystąpi w widowisku Wonder Woman. W niedawnym wywiadzie zdradziła co nieco na temat roli, jaką odegra w filmie należącym do uniwersum DC.

Cóż, jest to niewielka rola w ogromnym zespole, jednak dla samej historii będzie to bardzo istotna postać. Film jest reżyserowany przez Patty Jenkins, główna rola przypadła Gal Gadot, jej ważnym sojusznikiem będzie Chris Pine, a ja… będę wielkim koszmarem dla tej dwójki.

zdradza aktorka

Do tej pory trzymano w tajemnicy w kogo wciela się Anaya. Fani spekulowali, że może chodzić o postać Circe – jedną z rywalek Wonder Woman znaną z komiksów DC. Innymi propozycjami jakie padały były Dr. Cyber lub Baroness von Gunther. Teraz wydaje się, że te plotki mogą okazać się prawdą i Hiszpanka zagra jedną z wyżej wymienionych bohaterek. Na razie musimy jednak poczekać na potwierdzenie imienia czarnego charakteru, w który się wcieli.

Dla aktorki pochodzącej z Europy nie będzie to pierwszy występ w hollywoodzkim filmie. Miała ona okazję zagrać w między innymi Van Helsingu z 2004 roku. Premiera widowiska Wonder Woman zapowiedziana jest na 2 czerwca 2017 roku.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…