Tak Richard E. Grant może wyglądać jako Mr. Sinister

Spekuluje się, że Richard E. Grant w kolejnym solowym filmie o Wolverine’e wcieli się w szalonego naukowca o imieniu Nathaniel Essex, który z czasem przybrał imię Mr. Sinister. Oczywiście w sieci pojawiła się już grafika, która pokazuje nam, jak aktor mógłby wyglądać w kostiumie kultowego złoczyńcy.

Richard E. Grant do obsady filmu Wolverine 3 dołączył przed kilkoma miesiącami. Niestety poza krótkim opisem, który brzmiał "szalony naukowiec", nie zdradzono szczegółów jego roli. Kiedy światło dzienne ujrzała informacja, że przeciwnikiem Rosomaka będzie Mr. Sinister, fani od razu skojarzyli wszystkie fakty i ogłosili brytyjskiego aktora przeciwnikiem Hugh Jackmana.

Teraz pozostaje zadać sobie pytanie – jak Richard E. Grant będzie wyglądał w przebraniu? Z pomocą przyszedł Hamza Javed, który stworzył grafikę dla portalu ComicBookMovie. Wy możecie znaleźć ją poniżej.

Wolverine 3 to produkcja, która budzi wielkie emocje z tego względu, iż będzie to ostatni występ Hugh Jackmana w roli Rosomaka. Szczegółów fabuły na razie nie znamy, ale aktor i spółka pomiędzy wierszami przemycali elementy głośnego komiksu Old Man Logan, opowiadającego o Loganie przemierzającym apokaliptyczny świat, jako głównej aspiracji filmu. Film ma przypiętą kategorię R, a jego reżyserem jest James Mangold. Premiera 2 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)