Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Plotki dotyczące fabuły Avengers: Infinity War 1

Możliwe, że mamy wreszcie jakiś przełom, jeśli chodzi o informacje dotyczące Avengers: Infinity War. I wiecie co? Plotki sugerują, że czeka nas coś całkiem innego niż początkowo myślano.

Jak się okazuje film Avengers: Infinity War może nie być do końca adaptacją komiksu o takim samym tytule. Spekuluje się, że twórcy będą czerpać bardzo mocno inspirację z serii komiksów "Infinity Gauntlet". To właśnie w pierwszym z tych crossoverów Thanos – który oczywiście nadal jest przewidywany jako główny czarny charakter widowiska – zdobywa Rękawicę Nieskończoności.

I teraz zaczyna się najciekawsze. Będzie ona miała mu posłużyć do zadania, jakim będzie wywarcie wrażenia na personifikacji Śmierci. Nie od dzisiaj wiadomo, że Thanos chciał zaimponować i rozkochać w sobie komiksową wersję tej postaci. Oczywiście w filmie przyjmie ona wygląd kobiety (plotkuje się, że ostatecznie okaże się nią Hela, bohaterka filmu Thor: Ragnarok, w którą wcieli się Cate Blanchett). Rękawica Nieskończoności da Thanosowi niesamowite umiejętności oraz moce, którymi poszczycić się mogą tylko najwięksi bogowie. Będzie chciał to wykorzystać do dostarczenia Śmierci dusz połowy mieszkańców Wszechświata.

Trzeba przyznać, że ta fabuła zapowiada się intrygująco i pokazuje, jak mocno związane ze sobą są wszystkie filmy należące do Filmowego Uniwersum Marvela. Teraz czekamy na kolejne doniesienia dotyczące widowiska oraz potwierdzenie informacji na temat "Infinity Gauntlet". Ekipa zdjęciowa wejdzie na plan już w listopadzie. Za kamerą staną bracia Russo. Avengers: Infinity War trafi do kin w kwietniu 2018 roku.

Źrodło: Latino Review

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…