Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obsada Stranger Things mówi o postaci Barb 0

Fani serialu Stranger Things – pamiętacie jeszcze Barb? Była ona typem samotnika i raczej nie przepadała za nowymi znajomymi swojej przyjaciółki Nancy. W dalszej części tekstu znajdziesz spoilery dotyczące wydarzeń z pierwszego sezonu produkcji Netfliksa. Dlatego, jeśli nie miałeś okazji obejrzeć Stranger Things, to czytasz tę informację na własną odpowiedzialność.

fot. materiały prasowe

Barb wraz z Nancy wybrała się na domówkę do nowego chłopaka swojej przyjaciółki. W pewnym momencie oddzieliła się od grupy i poszła posiedzieć w samotności przy basenie. Tam została napadnięta przez stwora znanego z serialu. Fani na tyle mocno polubili tę postać, że w mediach społecznościowych pojawiła się kampania z hasztagiem #JusticeForBarb. Ludzie, którzy pokochali ten serial i zaczęli darzyć sympatią Barb, domagają się wyjaśnień tego co stało się z bohaterką.

Na temat tej postaci wypowiedzieli się członkowie obsady Stranger Things: Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin oraz Noah Schnapp. Chłopcy chcieli odpowiedzieć na ciągłe pytania fanów, którzy zastanawiali się dlaczego ich bohaterowie nie poszli jej szukać.

Nasze postacie nie skupiały się na poszukiwaniu Barb, ponieważ tak naprawdę jej nie znaliśmy. Ona była tylko przyjaciółką siostry Mike’a. Nie znaliśmy jej, szukaliśmy swojego najlepszego przyjaciela.

Słowa wydają się być jak najbardziej logiczne i ja – fan Stranger Things – takie wyjaśnienie kupuję. Tym bardziej, że mamy do czynienia z dziećmi. Oczywiście młodzi panowie dodali, że mają nadzieję iż Shannon Purser – czyli odtwórczyni roli Barb – pojawi się w drugim sezonie. A Wy chcielibyście powrotu Barb w kolejnej serii?

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…