KONKURS: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów [zkończony] 4

Kapitan Ameryka i Iron Man stają naprzeciw siebie w wojnie, w której nie może być zwycięzców! Z okazji premiery filmu na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są DVD z filmem Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Laureatami są: Pupakaczki i Steiner

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Kapitan Ameryka i Iron Man stają naprzeciw siebie w wojnie, w której nie może być zwycięzców. Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków superprodukcja „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, która w zaledwie kilka tygodni po premierze została uznana za najbardziej dochodowy film roku, zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 20. września!

Pokonując Ultrona (o czym opowiadał film „Avengers. Czas Ultrona”) drużyna Avengers po raz kolejny ocaliła świat przed zagładą. Ich zwycięstwo miało jednak wysoką cenę. Stolica Sokowii, kraju, na terenie którego doszło do ostatecznego starcia, została całkowicie zniszczona, a wielu cywilów zginęło. Coraz częściej media i opinia publiczna domagają się, by rząd podjął się kontroli superbohaterów. Kiedy podczas kolejnej międzynarodowej akcji Avengers dochodzi do strat w ludności cywilnej, w ONZ rozpoczynają się prace nad specjalną ustawą mającą zmusić ludzi obdarzonych niezwykłymi zdolnościami i mocami do ujawnienia swoich prawdziwych tożsamości, a ich „działalność” ograniczyć szczegółowymi przepisami.

Iron Man (Robert Downey Jr.), który wciąż czuje się winny temu, że powołał do życia Ultrona, uważa, że to dobra decyzja. Przeciwnego zdania jest Kapitan Ameryka (Chris Evans) przekonany, że superbohaterowie powinni stawać w obronie ludzi nawet wbrew władzom. W drużynie Avengers dochodzi do rozłamu. Herosi dzielą się na dwa wrogie obozy, które stają do walki, w której nie może być zwycięzców.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Odpowiedz na pytanie: Opisz w kilku zdaniach swojego idealnego superbohatera

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- w tytule maila proszę wpisać: Kapitan Ameryka

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 30.09.2016 do godz. 23:59.
5. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz

no to widzę, że przeoczyłem fajny konkurs (choc nadal nie do końca ufam ich wynikom na fdb) swoją drogą coraz lepsze agrody stronka oferuje urzytkownikom

Proszę czekać…