Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Młodzieżowe Monster Trucks będzie spektakularną klapą 1

Wiele wskazuje na na to, że widowisko młodzieżowe zatytułowane Monster Trucks będzie spektakularną klapą. Wytwórnia Paramount Pictures od bardzo dawna przekłada premierę filmu i wygląda na to, że włodarze studia są pogodzeni z porażką.

Pierwotnie film miał zadebiutować w maju ubiegłego roku. Następnie premierę przełożono na grudzień, aby znowu zmienić datę wejścia produkcji do kin. Monster Trucks miał zadebiutować w pierwszej połowie tego roku. Oczywiście nic z tego nie wyszło, a wytwórnia ustaliła nową datę premiery – styczeń 2017 roku. Nie wiadomo jednak czy producenci znowu nie zdecydują się na inny miesiąc.

Co ciekawe pojawił się raport, który już teraz sugeruje jak wielkie straty będzie miał Paramount Pictures. Firma zajmująca się finansowymi prognozami podała kwotę sięgającą 115 milionów dla filmu, który wciąż czeka na premierę! Wynik niesamowity i zaskakujący. Budżet produkcji wyniósł ponad 100 milionów dolarów. Uważa się jednak, że Monster Trucks nie ma szans na wielki zarobek, ponieważ film nie spełni oczekiwań szerokiej publiczności.

Poniżej przypominamy Wam zwiastun widowiska:

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984 2016-09-22

Trochę zbyt dosłownie wzięli sobie nazwę monster truck …. ;d
No dla mnie to naprawdę nie wygląda za dobrze, wręcz dziwnie obleśnie :D

Proszę czekać…