Chyba nikt nie będzie zaskoczony - premiera Rings przełożona

fot. materiały prasowe

Jeśli chodzi o premierę horroru Rings, to Paramount Pictures robi się niezwykle przewidywalne. Wytwórnia ponownie przekłada datę premiery filmu!

Rings miał zadebiutować w tym roku na Halloween, jednak studio postanowiło zmienić datę wejścia produkcji na ekrany kin. Obraz, który będzie trzecią częścią serii widzowie będą mogli obejrzeć dopiero 3 lutego 2017 roku! No cóż – napisać można tylko tyle, że fani którzy czekają na Rings nie powinni przywiązywać się do nowej daty. Jest to już trzeci raz kiedy Paramount decyduje się na przełożenie premiery.

Pierwotnie obraz miał wejść w listopadzie ubiegłego roku. Później zmieniono datę na 1 kwietnia 2016 roku, aby ostatecznie ustalić ją na 28 października. Wydawało się, że to już na pewno dzień, kiedy Rings zawitają do kin. Wszystko ze względu na zwiastun, który został zaprezentowany przez Paramount. W ostatnim czasie wytwórnia przesuwa premiery wielu swoich produkcji. Oprócz Rings warto przypomnieć takie tytuły jak Monster Trucks czy Friday the 13th.

Źrodło: ComingSoon


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)