Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chyba nikt nie będzie zaskoczony - premiera Rings przełożona 2

Jeśli chodzi o premierę horroru Rings, to Paramount Pictures robi się niezwykle przewidywalne. Wytwórnia ponownie przekłada datę premiery filmu!

fot. materiały prasowe

Rings miał zadebiutować w tym roku na Halloween, jednak studio postanowiło zmienić datę wejścia produkcji na ekrany kin. Obraz, który będzie trzecią częścią serii widzowie będą mogli obejrzeć dopiero 3 lutego 2017 roku! No cóż – napisać można tylko tyle, że fani którzy czekają na Rings nie powinni przywiązywać się do nowej daty. Jest to już trzeci raz kiedy Paramount decyduje się na przełożenie premiery.

Pierwotnie obraz miał wejść w listopadzie ubiegłego roku. Później zmieniono datę na 1 kwietnia 2016 roku, aby ostatecznie ustalić ją na 28 października. Wydawało się, że to już na pewno dzień, kiedy Rings zawitają do kin. Wszystko ze względu na zwiastun, który został zaprezentowany przez Paramount. W ostatnim czasie wytwórnia przesuwa premiery wielu swoich produkcji. Oprócz Rings warto przypomnieć takie tytuły jak Monster Trucks czy Friday the 13th.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2016-09-23

Przy jednorazowym przeniesieniu daty premiery to masz rację, ale kolejne opóźnienia są, przynajmniej dla mnie, nieco zaskakujące.

Rejdzi 2016-09-25

Jakoś nie cieszy mnie ten news

Quagmire 2016-09-24

Rings musi być kompletną katastrofą, widzę, że nawet dokrętki z D’Onofrio nie pomogły.

Proszę czekać…