Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FAN-ART: Niesamowite zdjęcie Pikachu w stroju Deadpoola 2

Ekranizacje komiksów i Pokemony – te dwie rzeczy to obecnie gwarantowany sukces kasowy. A co jeśli połączymy oba elementy ze sobą?

fot. materiały prasowe

Ryan Reynolds, odtwórca roli Deadpoola zamieścił na swoim Twitterze bardzo fajny fan-art, na którym możemy zobaczyć Pikachu w stroju Deadpoola! Grafika jest naprawdę odjazdowa. Niestety nie wiemy kto jest jej autorem, nie wie tego także sam Reynolds.

Bum na aplikację Pokemon Go w ostatnim czasie nieco ucichł, ale jest to nadal jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie. Dzięki temu, w Hollywood zaczęto już planować filmy aktorskie z udziałem sympatycznych stworków. Na pierwszy ogień idzie historia detektywa Pikachu. Zekranizowana zostanie japońska gra "Great Detective Pikachu".

Głównym bohaterem jest tytułowy stworek, który wykorzystuje swoją inteligencję oraz wiedzę do rozwiązywania różnych zagadek kryminalnych. Pewnego dnia, Pikachu spotyka chłopca o imieniu Tim Goodman, z którym się zaprzyjaźnia. Duet wspólnie rozpoczyna pracować nad rozwiązaniem tajemniczej zagadki, którą owiane jest miasteczko Pokemonów.

Na razie jednak zapoznajcie się z grafiką, o której wspominałem powyżej.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Wafel88 2016-09-26

Fajnie to wygląda :)

Rejdzi 2016-09-25

Deadpool jest na tak ;)

Proszę czekać…