Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Drugi sezon zupełnie nowych przygód Toma i Jerrego w Boomerangu 0

Tom i Jerry nie odpuszczą żadnej okazji, by sobie wzajemnie dokuczyć. W nowych odcinkach bohaterowie ogłoszą chwilowe zawieszenie broni i spróbują razem pomóc Spike’owi pozbyć się strasznego bólu zęba. Premiera drugiego sezonu serialu "Tom i Jerry Show" w poniedziałek 3 października na antenie Boomeranga.

Wystarczy drobnostka, by Tom i Jerry rozpętali kolejną wielką awanturę i rozpoczęli następną gonitwę. W drugim sezonie zupełnie nowych przygód tę dwójkę czekają kolejne komiczne perypetie.

Tom postanowi pograć w krykieta, używając Jerrego zamiast piłki. Rozzłoszczonej i przerażonej myszce uda się w końcu uciec i ukryć w domu, zostawiając Toma na zewnątrz. W tym samym czasie radio nada komunikat, że nadciągają groźne burze. Przerażony Tom z dużą niechęcią będzie musiał ukryć się przed deszczem w psiej budzie.

W przerwie między kolejnymi gonitwami bohaterowie zjednoczą siły, by pomóc Spike’owi pozbyć się okropnego bólu zęba. Pies, choć bardzo cierpi, panicznie boi się wizyty u dentysty. Kot i mysz wspólnie zadecydują, że najlepszym sposobem na to, by ulżyć przyjacielowi, będzie wyrwanie bolącego zęba za pomocą jednej z bardzo niekonwencjonalnych metod. Czy dzięki ich pomocy Spike’owi uda się uniknąć wizyty u stomatologa? O tym widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.

Drugi sezon "Tom i Jerry Show" od poniedziałek 3 października na kanale Boomerang. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 17:45. Przed premierą nowej serii fanów Toma i Jerrego czeka specjalny, całodniowy maraton "Dzień z Tomem i Jerrym", który Boomerang wyemituje w niedzielę 2 października od godz. 6.00.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…