Denzel Washington zagra po raz pierwszy w sequelu

Jeszcze do niedawna pewne były trzy rzeczy: podatki, śmierć i to, że Denzel Washington nie zagra w sequelu. Wszystko zmieniło się za sprawą kontynuacji filmu akcji, Bez litości którego reżyserem jest Antoine Fuqua.

Laureat dwóch Oscarów ponownie wcieli się w postać Roberta McCalla, a scenariusz do filmu został napisany przez Richarda Wenka. Potwierdził to sam Fuqua. Mówiło się, że obraz do kin wejdzie w przyszłym roku, jednak teraz wiemy nieco więcej na ten temat.

Denzel Washington to niezwykle zajęty facet, dlatego też kalendarz musi zostać ustawiony tak, aby terminy nie kolidowały z innymi zobowiązaniami. Oczywiście reżyser filmu także nie zalicza się do obiboków. Panowie na plan wejdą, więc w okolicach września przyszłego roku. Najwcześniej "Bez litości 2" zawita na ekrany kin w połowie 2018 roku.

Oczywiście na ten moment nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły. Pierwsza część opowiadała o eks-agencie CIA, Robercie McCallu, który próbuje odkupić swoje czyny dokonane na zlecenie agencji. Zaczyna prywatną praktykę jako spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Bez litości zarobiło na całym świecie ponad 192 mln dolarów. Budżet filmu sięgnął 55 mln.

Źrodło: Tracking Board


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)