Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Autoboty będą walczyły z nazistami w Transformers 5? 0

Jednego możemy być pewni – scenarzyści widowiska Transformers: Ostatni Rycerz mają niesamowitą wyobraźnie. Do sieci wyciekła informacja, jakoby miecz króla Artura i legendarny Merlin nie były największymi atrakcjami filmu. W obrazie mają pojawić się także naziści oraz Winston Churchill!

fot. materiały prasowe

Aktualnie ekipa zdjęciowa przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie kręcona jest część zdjęć do filmu. Sporą dyskusję wywołał fakt, iż Blenheim Palace w Woodstock, czyli rodzinna posiadłość Winstona Churchilla, została zmieniona w siedzibę… nazistów! Na planie krążą statyści w strojach niemieckiej formacji nazistowskiej. Oczywiście spotkało się to z dezaprobatą wielu ludzi, którzy uważają, że jest to brak szacunki ze strony Michaela Baya. Nie tylko dla Churchilla, ale również wojennych weteranów. Reżyser postanowił, więc skomentować całe to zajście.

Widziałem doniesienia na temat tego co się dzieje w Blenheim. I mogę powiedzieć tylko tyle, że ci ludzie nie czytali scenariusza i nawet nie wiedzą tego, że Churchill zostanie w filmie przedstawiony jako wielki bohater. Kiedy zobaczycie ten film to zrozumiecie. Prawdopodobnie jestem reżyserem, który nakręcił najwięcej filmów z weteranami oraz czynnymi zawodowo żołnierzami. Nie zrobiłbym niczego co by znieważyło weteranów.

powiedział reżyser

Wygląda na to, że czeka nas niezwykle barwny film, przepełniony masą atrakcji. Miejmy nadzieję, że Bay wie co robi i przygotuje dla nas niezapomniane widowisko. Transformers: Ostatni Rycerz trafi na ekrany kin 23 czerwca 2017.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2016-09-26

Zapewne podróże w czasie …..

Proszę czekać…