Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kości zostały rzucone… czyli październik w AXN 0

20 października AXN jako pierwszy kanał w Polsce pokaże jedenasty sezon produkcji Kości, w której słynna antropolog dr Temperance "Bones" Brennan wraz z agentem specjalnym FBI Seeleyem Boothem będzie rozwiązywać kolejne zagadki tajemniczych morderstw. Już 25 października widzowie zobaczą trzeci sezon serialu Agenci NCIS: Nowy Orlean, a 24 października trzeci sezon sensacyjnego Skorpiona – serialu opartego na historii genialnego hakera Waltera O’Briena oraz 28 października czwarty sezon serialu Elementary – współczesnej opowieści o ekscentrycznym detektywie Sherlocku Holmesie.

Serial Kości to historia grupy antropologów z waszyngtońskiego instytutu Jeffersona, którzy pomagają FBI rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw, kiedy standardowe metody zawodzą. Przewodzi im dr Temperance "Bones" Brennan (Emily Deschanel), która często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. W śledztwach pomagają jej m.in.: Angela Montenegro (Michaela Conlin), artysta-plastyk tworząca trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni i ofiar; dr Jack Hodgins (T.J. Thyne), specjalizujący się w owadach i minerałach, wielki zwolennik teorii spiskowych oraz patolog sądowy, dr Camille Saroyan (Tamara Taylor). Na co dzień "Bones" jest partnerką w życiu i w pracy agenta specjalnego FBI, Seeleya Bootha (znany z Buffy: Pogromczyni wampirów, David Boreanaz), który jest całkowitym przeciwieństwem jej racjonalnego podejścia do życia i świata. Razem tworzą duet, który rozwiąże zagadkę każdego morderstwa. W 11. sezonie produkcji, Bones i Booth po 6 miesięcznej przerwie w pracy zostaną uwikłani w sprawę morderstwa brata Seeleya i szybko odkryją, że muszą wrócić do starych obowiązków zawodowych. Premiera 11. sezonu serialu Kości w czwartek 20 października o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 21:00.

Skorpion to serial sensacyjny twórców serii filmów Szybcy i wściekli. Amerykańska produkcja została oparta na życiorysie ekscentrycznego geniusza i komputerowego specjalisty, Waltera O’Briena (w tej roli, znany z seriali Rodzina Borgiów i Gra o Tron, Elyes Gabel). Swoje wybitne zdolności w dziedzinie informatyki rozwijał włamując się do ściśle tajnych systemów i państwowych baz danych. Wiele lat później staje na czele zespołu specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy są w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy współczesnego cyberświata. W trzecim sezonie bohaterowie serialu zajmą się ściganiem hakera, który przejął kontrolę nad samolotem i statkiem marynarki wojennej. Premiera trzeciego sezonu serialu Skorpion w poniedziałek 24 października o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21.00 w AXN.

Agenci NCIS: Nowy Orlean to kolejny bardzo dobrze przyjęty spin-off Agentów NCIS, jednego z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Bohaterowie rozgrywającej się w Missisipi i Luizjanie produkcji, to agenci rządowego biura specjalizującego się w prowadzeniu dochodzeń w marynarce i piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych. W rolach głównych występują, znany z roli Kapitana Archera w serialu Star Trek, Scott Bakula (jako Dwayne Cassius Pride), oraz Lucas Black (jako Christopher Lasalle), który popularność zyskał dzięki serialowi Z Archiwum X. Na początku trzeciego sezonu zespół Pride’a będzie musiał stawić czoło snajperowi, strzelającemu do ludzi na ulicach Nowego Orleanu. Premiera 3. sezonu serialu Agenci NCIS: Nowy Orlean we wtorek 25 października o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o godz. 21.00 w AXN.

Serial Elementary to osadzona we współczesnych realiach historia Sherlocka Holmesa. Genialny, choć nieco ekscentryczny detektyw (w tej roli Jonny Lee Miller) w wyniku błędów młodości opuszcza Londyn i rozpoczyna nowe życie na Manhattanie. W Nowym Jorku Holmes poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą odtąd tworzy zespół do rozwiązywania najtrudniejszych śledztw. W nowym sezonie serialu Joan i Sherlock starają się wrócić do łask nowojorskiej policji. Premiera 4. sezonu serialu Elementary w piątek 28 października o godz. 17:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy piątek o godz. 17:00.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…