Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sam Neill zagra u boku Jeffa Goldbluma w Thor: Ragnarok 2

Filmowa rodzina Marvela wzbogaciła się właśnie o kolejne znane nazwisko. Do obsady widowiska Thor: Ragnarok dołączył Sam Neill. Tym samym będzie to następny aktor, który wcześniej miał okazję wystąpić w Parku Jurajskim i teraz zobaczymy go w trzecim solowym filmie o Thorze. Tym pierwszym jest Jeff Goldblum.

Oczywiście nie mamy na razie informacji na temat tego w kogo wcieli się Brytyjczyk. Sam Neill w niedawnym wywiadzie powiedział, że jego umowa zobowiązuje go do trzymania w tajemnicy wszystkich szczegółów dotyczących swojej roli oraz samego filmu. Tak, więc musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe wieści dotyczące widowiska.

Oczywiście są pewne przecieki i plotki dotyczące fabuły Thor: Ragnarok. Czarnym charakterem w filmie będzie bogini Hela, w którą wcieli się Cate Blanchett. Zjednoczy ona swoje siły z Lokim, co zaowocuje zniszczeniem młotu Mjolnir i wygnaniem Thora z Asgardu. Trafi on na planetę, gdzie odbywają się walki gladiatorów. Aby odzyskać wolność będzie musiał zostać mistrzem areny. I tutaj pojawi się pewien problem. Jego zadaniem będzie pokonanie obecnego championa, którym ma być Hulk.

W obsadzie są także Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins oraz Tessa Thompson. Reżyseruje nowozelandzki filmowiec, Taika Waititi. Premiera zaplanowana została na 3 listopada 2017 roku. Jakieś pomysły w kogo mógłby się wcielić najnowszy nabytek Marvela?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

bizarre 2016-09-26

Zabrakło jednego słowa w tytule, bo teraz wygląda to tak jakby to Jeff Goldblum był reżyserem tego filmu.

Proszę czekać…