Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jon Favreau cieszy się z występu Spider-Man: Homecoming 0

W tym miesiącu pojawiła się informacja, iż Jon Favreau ponownie wystąpi w produkcji Marvela. Aktor zagra w widowisku Spider-Man: Homecoming i po raz kolejny wcieli się w postać Happy Hogana.

fot. materiały prasowe

Aktor, a także reżyser, który pracował za kamerą dwóch pierwszych Iron Manów, udzielił niedawno wywiadu, w którym mówił o swoim powrocie do filmowego uniwersum Marvela. Favreau bardzo cieszy się z takiej możliwości i zapewnia, że nigdy nie zapomniał o komiksowych ekranizacjach.

Nigdy nie straciłem z nimi kontaktu, po prostu już nie reżyserowałem. Wciąż byłem producentem Avengers, Avengers: Czas Ultrona oraz Iron Mana 3. W tym ostatnim także zagrałem. Uważam te relacje za rodzinne. Teraz powrócę w filmie Spider-Man: Homecoming i ponownie spotkam te postacie, jako aktor – to sprawia mi wielką przyjemność. Zawsze łączyła mnie wielka więź z MCU, jednak robię też inne rzeczy, którymi jestem zainteresowany.

stwierdził gwiazdor

Ostatnio pojawiły się plotki, że w Spider-Man: Homecoming zobaczymy nową siedzibę Avengers, która miałaby się mieścić w Nowym Jorku. Na razie jednak nie zostało to nigdzie potwierdzone. Premiera filmu zaplanowana została 7 lipca 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…