Top Gear: Matt LeBlanc podpisał umowę na dwie serie 0

Matt LeBlanc podpisał właśnie umowę z BBC na kolejne dwa sezony Top Gear. LeBlan dołączy do Chrisa Harrisa i Rorya Reida oraz regularnych gości Eddie Jordana, Sabine Schmitz i The Stig.

Natomiast współprowadzący Chris Evans porzuci show po jednej serii. Patrick Holland z ramienia BBC Two mówi:

Jestem zachwycony, że Matt LeBlanc powraca do Top Gear.To ogromny talent, który zaraża miłością do samochodów. Nie mogę się doczekać aż powrócimy na antenę.

W podobnym tonie wypowiada się Mark Linsey, dyrektor BBC Studios:

Matt był niezwykle popularny wśród widzów Top Gear ze względu na poczucie humoru, ciepło i oczywistą pasję do samochodów i show. Jestem niezwykle zadowolony, że zgodził się do nas powrócić.

Harris i Reid będą kontynuować swoje show na BBC Three Extra Gear oraz pojawią się u boku LeBlanca.

W lipcu ważyły się losy Top Gear, kiedy Evans poinformował, że odchodzi z programu. Aktorów powiedział, że LeBlanc i Top Gear "byli stworzeni dla siebie". LeBlanc był "tym człowiekiem". A pojawienie się Evansa na ekranie niestety spowodowało spadek oglądalności. Aktor mówił o tym, że prowadzenie show było dla niego przyjemnością i przywilejem oraz podkreślił, że robił wszystko, co w jego mocy. Jednak nie do końca udało mu się zjednać widownię. Cieszycie się na powrót LeBlanca?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…